Wypożyczalnia sprzętu wodnego – Biebrzańskie Safari

      WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO znajduje się w samym środku Biebrzańskiego Parku Narodowego, we wsi Kopytkowo, pomiędzy rzeką Biebrzą a Rezerwatem „Czerwone Bagno”. Z racji takiego centralnego położenia moja oferta wypoczynku aktywnego na wodzie dotyczy: rzeki Biebrzy, Netty, Jegrzni, Ełku i Kanału Augustowskiego. Oferta spływowa tratwami Biebrzańskimi i Biesiadnymi dotyczy wyłącznie rzeki Biebrzy i Kanału Augustowskiego. Dysponuje sprzętem pływającym takim jak; tratwa biebrzańskie 6osobowe, tratwa biebrzańskie 4osobowe i tratwa biesiadna małe i duża. Spływy tratwami po Biebrzy są kilku dniowe jak i kilku godzinne. Pozostałe sprzęty pływające to:  kajaki , canoe. Zajmuje się turystyką od wielu lat, mam doświadczenie i wiedze. Nie jestem pośrednikiem, posiadam własny sprzęt wodny różnego typu. Cały czas dbam by sprzęt był 100% sprawny, jak również ciągle go modernizuje by sprostać oczekiwaniom moich gości. Zawsze staram się by klienci byli zadowoleni z moich usług.  Zapraszam więc wszystkich miłośników przyrody, ornitologów, fotografów, wodniaków, wędkarzy do skorzystania z usług mojej  Wypożyczalni Sprzętu Wodnego. 

Szczegółowe informacji technicznych dotyczących wypożyczenia sprzętu, zagadnień technicznych,  jak i zorganizowania spływów tratwami lub kajakami znajdą państwo tutaj : https://tratwy.com

 

 

 

 

Ceny:

> barka biesiadna – duża – od 300 zł/przy 6 osobach -kolejna osoba na barce + 50zł

         transport barki – dużej –  od 200 zł /kurs – strefa A

strefa B i C – wysokość stawki uzależniona jest od  trasy spływu, ustalana indywidualnie.

> tratwa biesiadna – mała – od 100 zł/przy 2 osobach – kolejna osoba na tratwie + 50zł   

         transport tratwy biesiadnej – małej –  od 120 zł /kurs – strefa A

strefa B i C – wysokość stawki uzależniona jest od  trasy spływu, ustalana indywidualnie.

> tratwa biebrzańska – 6osobowa250 zł/dzień/tratwa **

> tratwa biebrzańska – 4osobowa190 zł/dzień/tratwa  **

         transport tratwy biebrzańskiej – 200 zł/tratwa/strefa transportowa  A najczęściej wykorzystywane trasy – transport w obie strony.

         transport tratwy biebrzańskiej – strefa B i C – wysokość stawki uzależniona jest od  trasy spływu, kalkulacja indywidualna – rzadko uczęszczane trasy

**Przy rejsach powyżej tygodnia jest możliwość negocjacji ceny. Tratwy wynajmujemy na dni nie na doby.

> kajak Famili – 3osobowy 60 zł/dzień/za kajak

> kajak Finder – Active – 3osobowy 50 zł/dzień/za kajak

> kajak Finder – Active – 2osobowy 45 zł/dzień/za kajak

> canoe – 3osobowe 50 zł/dzień/za canoe

         transport sprzętu lekkiego stawka za trasę*

* dokładna kalkulacja cenowa transportu lekkiego sprzętu na telefon – kalkulacja od ręki. ( wysokość stawki zależy od długości trasy jak i trudności z przejazdem na trasie )

**Przy dłuższych kilku dniowych rejsach jest możliwość negocjacji ceny.

WAŻNE Z racji specyfiki mojej pracy związanej z obsługą ruchu turystycznego która to wymaga ode mnie ciągłego przemieszczania się więc stały kontakt ze mną jest tylko na telefon 600 273 051. Więc jeżeli zależy komuś na szybkiej rezerwacji lub uzyskania odpowiedzi na pytania związane z naszą oferta proszą dzwonić a nie pisać maili. Na maile odpowiadam najczęściej do 24 godzin.

Opłaty w Biebrzańskim Parku Narodowym tu wykupisz bilety do Parku – kliknij poniższy link    https://biebrza.eparki.pl/ 

Brak możliwości komentowania.