Pokoje gościnne

W naszym gospodarstwie mają państwo do zakwaterowania prawe skrzydło Budynku Głównego gdzie znajdują się trzy pokoje gościnne, dwie łazienki i oddzielna kuchnia wyposażona we wszystko by można było we własnym zakresie przygotować całodzienne wyżywienie. Osoby nie lubiące gotować, mogą korzystać z posiłków – śniadania i obiadokolacji które przygotowuje gospodyni. Posiłki dostarczane są bezpośrednio do kuchnio/jadalni spakowane w termosach do spożycia we własnym gronie zgodnie z wytycznymi COVID . Istnieje możliwość wynajęcia tych pomieszczeń jako całość na wyłączność w formie tzw – Mieszkania Wakacyjnego.

 Na piętrze pokój gościnny dwu osobowy i pokój trzy osobowy.

 

 

 

 

Na parterze pokój dwu osobowy. Na parterze jest też kuchnio/jadalnia i dwie łazienki

 

 

 

 

Do tego goście z pokoi gościnnych mają przygotowane zaciszne miejsce piknikowe w formie zadaszonej i ogrodzonej wiaty ze stołem i ławami- tzw ” Kanciapek ” gdzie można spędzać upojne biebrzańskie wieczory w gronie przyjaciół podziwiając cudowne biebrzańskie zachody słońca. Dla osób lubiących spędzać wieczory przy ogniu do dyspozycji jest inna wiata pod wieżą widokową z dużym kamiennym kominkiem a obok tej wiaty przygotowane jest stanowisko do rozpalenia ogniska.

 

 

 

 

Pokoik gościnny – Samotnia.

Samotnia jest dla wędrowców i pokrewnych dusz przemierzających rozległą dolinę Biebrzy, którym chwilowo zbrzydły namioty i chcieli by się przespać w warunkach ciut bardziej komfortowych w sympatycznym otoczeniu.

Brak możliwości komentowania.