Chata Hanki i Rumcajsa – pokoje gościnne

W naszym gospodarstwie mają państwo do zakwaterowania prawe skrzydło budynku ,,Chaty Hanki i Rumcajsa gdzie znajdują się trzy pokoiki gościnne o nazwach: łoś, wilk, bóbr, dwie łazienki i oddzielna kuchnio/jadalnia. Budynek jest całoroczny więc zapraszamy do nas o każdej porze roku. Istnieje możliwość wynajęcia tych pomieszczeń jako całość na wyłączność w formie tzw – Mieszkania Wakacyjnego. 

Pokój – ,, WILK ” –  2 osobowy, położony na poddaszu. Wyposażenie – dwa łóżka pojedyncze 200×90, szafa, stolik nocny. Okno na stronę wschodnią, moskitiera w oknie, pościel. 

>>> Pobyt w dni powszednie [ poniedziałek – piątek ] – 150zł/doba/pokój *

>>> Pobyt w weekendy [ piątek – niedziela ] – 180zł/doba/pokój *

*Podany przedział cenowy nie dotyczy pobytu do 24h, singli i pobytu w święta i długi weekend majowy. Przy długich pobytach istnieje możliwość negocjacji ceny.

 Pokój – ,, BÓBR ” –  3 osobowy, położony na poddaszu. Wyposażenie – łóżko podwójne 200×120 i łóżko pojedyncze 200×80, szafa, komoda, szafka nocna. Okno na stronę wschodnią, moskitiera w oknie, pościel. 

 >>> Pobyt w dni powszednie [ poniedziałek – piątek ] – 225zł/doba/pokój *

>>> Pobyt w weekendy [ piątek – niedziela ] – 270zł/doba/pokój *

*Podany przedział cenowy nie dotyczy pobytu do 24h, singli i pobytu w święta i długi weekend majowy. Przy długich pobytach istnieje możliwość negocjacji ceny.

Pokój – ,, ŁOŚ ” –  2 osobowy, położony na parterze. Wyposażenie – łóżko podwójne 200×140, szafa, szafka nocna, stolik, taborety, kominek. Okno na stronę południową, moskitiera w oknie, pościel. 

 >>> Pobyt w dni powszednie [ poniedziałek – piątek ] – 150zł/doba/pokój *

>>> Pobyt w weekendy [ piątek – niedziela ] – 180zł/doba/pokój *

*Podany przedział cenowy nie dotyczy pobytu do 24h, singli i pobytu w święta i długi weekend majowy. Przy długich pobytach istnieje możliwość negocjacji ceny.

Łazienkikuchnio/jadalnia – położenie na parterze. Wyposażenie kuchnio/jadalni jest we wszystko by można było we własnym zakresie przygotować całodzienne wyżywienie. Osoby nie lubiące gotować, mogą korzystać z posiłków – śniadania i obiadokolacji które przygotowuje gospodyni. Posiłki dostarczane są bezpośrednio do kuchnio – jadalni gotowe do spożycia we własnym gronie. W budynku jest całkowity zakaz palenia papierosów i otwartego ognia, palarnia jest przygotowana na zewnątrz budynku.

 

 

 

 

całodzienne wyżywienie ( śniadanie i obiadokolacja )  – 90 zł/doba/osoba **
     **  podana cena dotyczy wykupienia wyżywienia na cały okres pobytu w gospodarstwie mini 3 doby hotelowe – minimalna grupa żywieniowa to 6 osób dorosłych. Cena wyżywienia może ulec zmianie. Dzieci od 2 do 8 lat / ,,niejadki” możliwa jest 1/2 porcji żywieniowej.

Dokładną kalkulację konkretnego pobytu w naszym gospodarstwie agroturystycznym podaje na telefon od ręki lub na maila w ciągu 24h – do dokładnej kalkulacji proszę podać : datę przyjazdu i wyjazdu, liczbę osób, rodzaj zakwaterowania, dodatkowych usług czy atrakcji z jakich mieli by państwo chęć skorzystać.

Podwórko – Do dyspozycji gości jest teren całego gospodarstwa, około 1 hektara podwórka, 99,99% powierzchni to zielone podłoże. Do dyspozycji jest również ogrodzony parking na kilka samochodów. Dla osób lubiących spędzać wieczory przy ogniu do dyspozycji jest wiata pod wieżą widokową z dużym kamiennym kominkiem a obok tej wiaty przygotowane jest palenisko do rozpalenia ogniska. Jako jedną z głównych atrakcji w naszym gospodarstwie jest wieża widokowa z której można wypatrzeć dziko żyjące zwierzęta na okolicznych bagnach, najczęściej są to łosie lub można podziwiać piękną panoramę biebrzańskich bagien, zachody i wschody słońca. Zamieszczone krótkie filmiki przedstawiają możliwości obserwacyjne z wieży. Zapraszam do obejrzenia – filmików – wieża.

  Nocny widok z naszej wieży widokowej może zadziwić każdego, otóż nocny widnokrąg o promieniu  ponad 180 stopni jest pozbawiony jakiegokolwiek sztucznego oświetlenia, po prostu czarna pustka, reszta widnokręgu oświetlona jest sporadycznie –  punktowo. W zurbanizowanym środowisku to rzecz bardzo rzadka. Oczywiście brak sztucznego oświetlenia daje nieskończone możliwości obserwacji nocnego Biebrzańskiego nieba, które wydawać by się mogło że nie ma początku ani końca – tego nie da się opisać to trzeba zobaczyć własnymi oczami. „Dworek na Końcu Świata” jest jedynym z nielicznych gospodarstw nad Biebrzą który posiada na swoim ,, podwórko ” tej wielkości wieżę widokową.

” Kanciapek ” goście z Chaty Hanki i Rumcajsa mają przygotowane zaciszne miejsce piknikowe w formie zadaszonej i ogrodzonej wiaty ze stołem i ławami- tzw ” Kanciapek ” gdzie można spędzać upojne biebrzańskie wieczory w gronie przyjaciół podziwiając cudowne biebrzańskie zachody słońca przy okazji piekąc kiełbaskę lub inne smakołyki na grillu.

 

 

 

 

WAŻNE Z racji specyfiki mojej pracy związanej z obsługą ruchu turystycznego która to wymaga ode mnie ciągłego przemieszczania się, więc stały kontakt ze mną jest tylko na telefon 600 273 051.  Jeżeli zależy Tobie na szybkiej rezerwacji lub uzyskania natychmiastowej odpowiedzi na pytania związane z naszą oferta proszą dzwonić a nie pisać maili. Na maile odpowiadam najczęściej do 24 godzin.

Brak możliwości komentowania.