Spływy kajakowe

      Serdecznie zapraszamy do udziału w spływach kajakowych najpiękniejszym i najdzikszym szlakiem wodnym Podlasia – rzeką Biebrzą i jej dopływami : Nettą, Jegrznią lub Kanałem Augustowskim. Szlaki te są stosunkowo łatwe i z tego względu są dostępne dla każdego – zarówno dla wytrawnych wodniaków jak też i dla tych zielonych.

 

 

 

 

W zależności od Państwa upodobań i doświadczenia w uprawianiu turystyki kajakowej proponujemy kilka   wariantów spływów o zróżnicowanej długości, charakterze i stopniu trudności. Jeśli nie dysponują Państwo czasem na tygodniową lub chociażby weekendową wyprawę kajakową zapraszamy do wzięcia udziału w spływach kilkugodzinnych.  Wszystkich miłośników przyrody, fotografów i ornitologów zapraszamy na wiosenne spływy Biebrzą i jej rozlewiskami które w tym czasie są miejscem odpoczynku ogromnych stad migrujących ptaków.

 

 

 

 

Obsługujemy grupy zorganizowane jak i pojedyncze osoby. Kajaki to wspaniała forma wypoczynku dla każdego!  Więcej informacji technicznych dotyczących spływów kajakami jak i samych kajaków znajdą państw tutaj –   https://tratwy.com

Brak możliwości komentowania.