Atrakcje

      Największą atrakcją naszego gospodarstwa jest jego niemalże dzikie położenie wewnątrz parku narodowego, pośród dziewiczej Biebrzańskiej przyrody, która w całości objęta jest ochroną przez Biebrzański Park Narodowy. Nierzadko owa Biebrzańska przyroda sama wchodzi na nasze rozległe podwórko.

 

 

 

 

By przybliżyć jeszcze bardziej przyrodę Biebrzańskiego Parku Narodowego i uatrakcyjnić naszym gościom pobyt w naszym gospodarstwie została wybudowana Ścieżka Przyrodnicza składająca się z kilku tablic tematycznych opisujących przyrodę Doliny Biebrzy. Została również wybudowana 11 metrową wieży widokowej z której goście zakwaterowani w gospodarstwie mogą podziwiać panoramę biebrzańskich bagien i żyjące na bagnach łosie.

 

 

 

 

NASZE ATRAKCJE  W  TERENIE

Po zapewnieniu naszym gościom odpowiedniej ilości relaksu w ciszy i spokoju przychodzi czas na zapewnienie odpowiedniej ilość urozmaiconego  aktywnego wypoczynku  na łonie Biebrzańskiej przyrody .

Wyprawa z przewodnikiem przez bagna i moczary na wydmy w głębi rezerwatu ” Czerwone Bagno”.

 

 

 

 

Wyprawa samochodowo – piesza Doliną Biebrzy w poszukiwaniu biebrzańskich krajobrazów i migrujących stad ptaków . 

 

 

 

 

Goście bardziej ambitni mogą udać się w dzikie biebrzańskie ostępy na bezkrwawe łowy by wytropić  i „ustrzelić” główną atrakcje Biebrzańskich Bagien  – Łosia.

 

 

 

 

Dla miłośników aktywnego wypoczynku na wodzie proponujemy spływ tratwą biesiadną dużą,

 

 

 

 

 lub tratwą biesiadną małą wyposażoną w podwodne okienko. Obsługa tratwy jest dziecinnie prosta. Zamieszczony link do filmiku na YouTube z rejsu tratwami biebrzańskimi, zapraszam do obejrzenia   https://www.youtube.com/watch?v=WcQ9GcDvl5c

 

 

 

 

Dla miłośników większych prędkości proponujemy spływ kajakowy Biebrza i Kanałem Augustowskim.

 

 

 

 

Miłośnicy wypoczynku na rowerze mają do dyspozycji wiele szlaków rowerowych wytyczonych w Biebrzańskim Parku Narodowy , łącznie ze szlakiem Green Velo który przebiega nieopodal naszego gospodarstwa.

 

Brak możliwości komentowania.