Przyzagrodowe pole namiotowe – Biebrzańskie Safari

Na końcu naszego rozległego podwórka w urokliwym otoczeniu znajduje się przyzagrodowe pole namiotowe o nazwie – Biebrzańskie Safari. Niezwykłe – bagienne położenie naszego pola namiotowego daje przyjemność biwakowania na tzw ” dziko” z dostępem do cywilizacyjnych udogodnień.

 

 

 

 

Na polu namiotowym mamy wyznaczone przytulne parcele gdzie można ustawić kampera, przyczepę kempingową, samochód 4×4 czy namiot. Parcele po obrysie obsadzone są drzewami i krzewami dające przyjemny cień w upalne letnie dni jak również zwiększają prywatność każdej parceli. Każde stanowisko zaopatrzone jest w przyłącze energetyczne wyposażone w dwa typy gniazdek. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Infrastruktura turystyczna na polu namiotowym składa się z zadaszonej wiaty turystycznej ze stołami i ławami jak również dużym kamiennym kominkiem, nieopodal wiaty jest przygotowane stanowisko do rozpalenia ogniska. Zaplecze sanitarne na polu namiotowym składa się z łazienki z oddzielnym prysznicem, oddzielne WC – dwie kabiny i kącik kuchenny/zmywak. Ciepła woda w łazience podgrzewana jest przez fabryczne kolektory słoneczne. Zimna woda nadaje się do picia bez przegotowania. Nasze pole namiotowe wyposażone jest w stanowisko serwisowe dla kamperów i przyczep kempingowych umożliwiające opróżnienie kaset WC, oraz zbiorników szarej wody z pojazdów turystycznych. Po opróżnieniu zbiorników można uzupełnić zbiornik z wodą użytkową lub pitną.

Brak możliwości komentowania.