Przyzagrodowe pole namiotowe – Biebrzańskie Safari

Na końcu naszego rozległego podwórka w urokliwym otoczeniu znajduje się przyzagrodowe pole namiotowe o nazwie – Biebrzańskie Safari. Niezwykłe – bagienne położenie naszego pola namiotowego daje przyjemność biwakowania na tzw ” dziko” z dostępem do cywilizacyjnych udogodnień. Jako jedną z  głównych atrakcji w naszym gospodarstwie jest wieża widokowa która stoi na polu namiotowym i z której można wypatrzeć dziko żyjące zwierzęta na okolicznych bagnach, najczęściej są to łosie lub można podziwiać piękną panoramę biebrzańskich bagien, zachody i wschody słońca. Zamieszczone krótkie filmiki przedstawiają możliwości obserwacyjne z wieży. Zapraszam do obejrzenia – filmików wieża.  Nocny widok z naszej wieży widokowej może zadziwić każdego, otóż nocny widnokrąg o promieniu ponad 180 stopni jest pozbawiony jakiegokolwiek sztucznego oświetlenia, po prostu czarna pustka, reszta widnokręgu oświetlona jest sporadycznie – punktowo. W zurbanizowanym środowisku to rzecz bardzo rzadka. Oczywiście brak sztucznego oświetlenia daje nieskończone możliwości obserwacji nocnego Biebrzańskiego nieba, które wydawać by się mogło że nie ma początku ani końca – tego nie da się opisać to trzeba zobaczyć własnymi oczami. „Dworek na Końcu Świata” jest jedynym z nielicznych gospodarstw nad Biebrzą który posiada na swoim ,, podwórko ” tej wielkości wieżę widokową.

 

 

 

 

Na polu namiotowym mamy wyznaczone przytulne parcele gdzie można ustawić kampera, przyczepę kempingową, samochód 4×4 czy namiot. Parcele po obrysie obsadzone są drzewami i krzewami dające przyjemny cień w upalne letnie dni jak również zwiększają prywatność każdej parceli. Każde stanowisko zaopatrzone jest w przyłącze energetyczne wyposażone w dwa typy gniazdek. 

 

 

 

 

Infrastruktura turystyczna na polu namiotowym składa się z zadaszonej wiaty turystycznej ze stołami i ławami jak również dużym kamiennym kominkiem, nieopodal wiaty jest przygotowane stanowisko do rozpalenia ogniska. Zaplecze sanitarne na polu namiotowym składa się z łazienki z oddzielnym prysznicem, oddzielne WC – dwie kabiny i kącik kuchenny/zmywak. Ciepła woda w łazience podgrzewana jest przez fabryczne kolektory słoneczne. Zimna woda nadaje się do picia bez przegotowania. Nasze pole namiotowe wyposażone jest w stanowisko serwisowe dla kamperów i przyczep kempingowych umożliwiające opróżnienie kaset WC, oraz zbiorników szarej wody z pojazdów turystycznych. Po opróżnieniu zbiorników można uzupełnić zbiornik z wodą użytkową lub pitną.

 

 

 

 

 

 

Ceny:

>>> osoba / nocleg –                 18 – 25zł/doba/osoba *

>>> namiot –                             od 15zł do 35zł/doba/namiot *

>>> przyczepa kempingowa – od 15zł do 35zł/doba/przyczepa *

>>> samochód kempingowy – od 20zł do 35zł/doba/samochód *

>>> ustawienie motocykla, samochód, busa – od 5 zł do 25 zł/doba *

*  wysokość ceny zależy od terminu pobytu, wielkości ustawionego obiektu noclegowego jak i innych dodatków czy usług wliczonych w cenę np: przyłącze prądowe … itd.

WAŻNE Z racji specyfiki mojej pracy związanej z obsługą ruchu turystycznego która to wymaga ode mnie ciągłego przemieszczania się więc stały kontakt ze mną jest tylko na telefon 600 273 051. Więc jeżeli zależy komuś na szybkiej rezerwacji lub uzyskania odpowiedzi na pytania związane z naszą oferta proszą dzwonić a nie pisać maili. Na maile odpowiadam najczęściej do 24 godzin.

Brak możliwości komentowania.