Spływy tratwami

Spływ tratwą po Biebrzy to niesamowita przygoda…

Tratwy biebrzańskie są jedynym w swoim rodzaju środkiem transportu, są bardzo wygodne, pakowne i bezpieczne. Tratwy wyposażone są w stoły biesiadne, tarasy obserwacyjne, grille i oddzielne pomieszczenia do spania. Dzięki takiej konstrukcji tratwy i odpowiedniemu wyposażeniu załoga tratwy prawie w ogóle nie musi opuszczać pokładu, płynąc nawet kilka dni przez rozległą Dolinę Biebrzy. Spływy tratwami rozpoczynają się wczesną wiosną i kończą się późną jesienią. Tratwy są dość powolne co wymusza na załodze dopasowanie swego nie rzadko szalonego tępa życia do zwolnienia i zrelaksowania się. Po kilku dniach spędzonych na tratwie poczujecie się jak nowo narodzeni…

SPŁYW TRATWĄ BIESIADNĄ

Niema nic przyjemniejszego jak kilku godzinny spływ tratwą biesiadną w gronie znajomych i przyjaciół, gdzie kiełbasa z grilla i zimne p… nabiera niepowtarzalnego smaku.
Nasze tratwy biesiadne pływają od wiosny do jesieni. Obsługujemy gości indywidualnych jak i grupy zorganizowane. Czas spływu od 2 do 12 godzin.

SPŁYW TRATWAMI BIEBRZAŃSKIMI

Biebrza to miejsce niezwykłe, magiczne, tu czas płynie wolniej. W szczególny sposób można to odczuć spływając po Biebrzy tratwą biebrzańską. Nasze tratwy pływają od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Trasy spływów na Biebrzy od miejscowości Kamienna Nowa do Goniądza. Czas spływu od 1 do 14 dni.

Więcej informacji dotyczących spływów tratwami znajduje się na stronie www.tratwy.com

ZAPEWNIAMY MIŁĄ I FACHOWA OBSŁUGĘ – ZAPRASZAMY !!!

Brak możliwości komentowania.