Chatka Rumcajsa

Innym fajnym miejscem zakwaterowania w naszym gospodarstwie jest „ Chatka Rumcajsa ” – domek letniskowy,  mogąca pomieścić do 5 osób. Chatka jest wygodna i przytulna, zbudowana jest w całości z drewna – bala sosnowego, meble są z drewna, wszystko utrzymane w klimacie wiejsko – przyrodniczym.

 

 

 

 

Na parterze Chatki znajduje się salonik ze stołem, ławami i komodą. Na parterze jest też łazienka i aneks kuchenny wyposażony we wszystko by można było we własnym zakresie przygotować całodzienne wyżywienie. Osoby nie lubiące gotować, mogą korzystać z posiłków – śniadania i obiadokolacji które przygotowuje gospodyni. Posiłki dostarczane są bezpośrednio do chatki spakowane w termosach i pojemnikach, do spożycia we własnym gronie

 

 

 

Na poddaszu Chatki są pokoiki gościnne – 2 osobowy, łóżko podwójne 200×120, komoda, szafka nocna, lampka nocna, okno na stronę południową, moskitiera w oknie, pościel.  Pokoik gościnny – 3 osobowy, tzw „ przechodni ” trzy łóżka pojedyncze 200×80, komoda, szafki nocne, lampki nocne, okno na stronę północną, moskitiera w oknie, pościel.

 

 

 

 

Podwórko – Chatka ma ogrodzone podwórko z wydzielonym miejscem piknikowym ze stołem i ławami gdzie można spędzać upojne biebrzańskie wieczory w gronie przyjaciół podziwiając cudowne biebrzańskie zachody słońca, przy okazji piekąc kiełbaskę lub inne smakołyki na grillu. Dla osób lubiących spędzać wieczory przy ogniu do dyspozycji jest wiata pod wieżą widokową z dużym kamiennym kominkiem a obok tej wiaty przygotowane jest palenisko do rozpalenia ogniska. Jako jedną z głównych atrakcji w naszym gospodarstwie jest wieża widokowa z której można wypatrzeć dziko żyjące zwierzęta na okolicznych bagnach, najczęściej są to łosie lub można podziwiać piękną panoramę biebrzańskich bagien, zachody i wschody słońca. Zamieszczone krótkie filmiki przedstawiają możliwości obserwacyjne z wieży. Zapraszam do obejrzenia – filmików- wieża.

 

 

 

 

Nocny widok z naszej wieży widokowej może zadziwić każdego, otóż nocny widnokrąg o promieniu ponad 180 stopni jest pozbawiony jakiegokolwiek sztucznego oświetlenia, po prostu czarna pustka, reszta widnokręgu oświetlona jest sporadycznie – punktowo. W zurbanizowanym środowisku to rzecz bardzo rzadka. Oczywiście brak sztucznego oświetlenia daje nieskończone możliwości obserwacji nocnego Biebrzańskiego nieba, które wydawać by się mogło że nie ma początku ani końca – tego nie da się opisać to trzeba zobaczyć własnymi oczami. „Dworek na Końcu Świata” jest jedynym z nielicznych gospodarstw nad Biebrzą który posiada na swoim ,, podwórko ” tej wielkości wieżę widokową. Przy Chatce jest wydzielone miejsce parkingowe na dwa samochody na wyłączność. W budynku jest całkowity zakaz palenia papierosów i otwartego ognia, palarnia jest przygotowana na zewnątrz budynku.

>> Pobyt w dni powszednie [ poniedziałek – piątek ] – 305zł/doba/chatka przy 2 osobach, każda kolejna osoba 40zł/doba *

>> Pobyt w dni powszednie [ poniedziałek – piątek ] – 425zł/doba/chatka przy 5 osobach.*

>> Pobyt w weekendy [ piątek – niedziela ] – 380/doba/chatka przy 2 osobach, każda kolejna osoba 40zł/doba

>> Pobyt w weekendy [ piątek – niedziela ] – 500/doba/chatka przy 5 osobach

> Całodzienne wyżywienie ( śniadanie i obiadokolacja )  – 90 zł/doba/osoba **

    *  Dodatkowy koszt występujący w Chatce w każdym przedziale cenowym – opłata za zużytą energię elektryczną – licznik – 1,90 zł/kWh. Podany przedział cenowy nie dotyczy pobytu w święta i długi weekend majowy. W okresie wakacyjnym preferujemy dłuższe pobyty najlepiej tygodniowe. krótsze pobyty też są możliwe. Przy długich pobytach istnieje możliwość negocjacji ceny.

     **  podana cena dotyczy wykupienia wyżywienia na cały okres pobytu w gospodarstwie mini 3 doby hotelowe – minimalna grupa żywieniowa to 6 osób dorosłych. Cena wyżywienia może ulec zmianie. Dzieci od 2 do 8 lat / ,,niejadki” możliwa jest 1/2 porcji żywieniowej.

   WAŻNE Z racji specyfiki mojej pracy związanej z obsługą ruchu turystycznego która to wymaga ode mnie ciągłego przemieszczania się więc stały kontakt ze mną jest tylko na telefon 600 273 051. Więc jeżeli zależy komuś na szybkiej rezerwacji lub uzyskania odpowiedzi na pytania związane z naszą oferta proszą dzwonić a nie pisać maili. Na maile odpowiadam najczęściej do 24 godzin.

Brak możliwości komentowania.