Baza noclegowa

nocleg w gospodarstwie – 1 osoby  –   od 15 zł do 80 zł/doba – wysokość ceny zależy od rodzaju zakwaterowania, terminu pobytu, długości pobytu. Podany przedział cenowy jest wyłącznie informacją marketingową – nie handlową.

CENNIK

pokój gościnny – 2 osobowy                                                             od 80 zł do 120zł/doba *

pokój gościnny – 3 osobowy                                                             od 120 zł do 180zł/doba *

pokój gościnny – chatka Hanki –  3-4 osobowa                              od 200 zł do 250zł/doba **

przyzagrodowe pole namiotowe                                                            15zł/doba/osoba ***

całodzienne wyżywienie ( śniadanie i obiadokolacja )                        60 zł/doba/osoba ****

 

*   (wysokość ceny zależy od terminu pobytu, długości pobytu jak również od dodatków wliczonych w cenę pobytu. Podany przedział cenowy nie dotyczy pobytu do 24h, singli i pobytu w święta.

** (wysokość ceny zależy od terminu pobytu, długości pobytu. Podany przedział cenowy nie dotyczy pobytu do 24h i pobytu w święta. Dodatkowy koszt występujący w chatce Hanki w każdym przedziale cenowym – opłata za energię elektryczną – licznik – 1,50zł/kWh.  W okresie od 24.06 do 2.09 preferujemy pobyty w okresie rozliczeniowym tygodniowym, – piątek/piątek,  niedziela/niedziela. Krótsze pobyty są możliwe ale w innym przedziale cenowym )

*** (wysokość ceny zależy od terminu pobytu. Dodatkowe opłaty za ustawienie samochodu, motocykla, przyczepy kempingowej, kampera i przyłącza prądowego )

**** (podana cena dotyczy wykupienia wyżywienia na cały okres pobytu w gospodarstwie mini 48h – minimalna grupa żywieniowa to 4 osoby dorosłe )

Opłaty w Biebrzańskim Parku Narodowym

tu wykupisz bilety do Parku – kliknij poniższy link

https://biebrza.eparki.pl/

 

Brak możliwości komentowania.