Baza noclegowa

nocleg w gospodarstwie – 1 osoby  –   od 12 zł do 110 zł/doba – wysokość ceny zależy od rodzaju zakwaterowania, terminu pobytu, długości pobytu jak również od dodatków wliczonych w cenie pobytu – wyżywienie , atrakcje. Podany przedział cenowy jest wyłącznie informacją marketingową – nie handlową.

CENNIK

pokój gościnny – 2 osobowy                                                             od 80 zł do 100zł/doba *

pokój gościnny – 3 osobowy                                                             od 120 zł do 150zł/doba *

pokoje na wyłączność – ” mieszkanie wakacyjne ” – 7 osobowe   od 250 zł do 350 zł/doba **

pokój gościnny – samotnia – 3 osobowa                                          od 45 zł do 90zł/doba ***

chatka Hanki –  3-4 osobowa                                                            od 200 zł do 250zł/doba ****

pole namiotowe                                                                                 od 12zł  do 15zł/doba/osoba *****

całodzienne wyżywienie ( śniadanie i obiadokolacja )                        60 zł/doba/osoba ******

 

*   (wysokość ceny zależy od terminu pobytu, długości pobytu jak również od dodatków wliczonych w cenę pobytu – wyżywienie , atrakcje. Podany przedział cenowy nie dotyczy pobytu do 24h, singli i pobytu w święta. W okresie od 24.06 do 2.09 wyżywienie jest wliczone w cenę podstawową w zakwaterowaniu w pokojach gościnnych , więc do w/w ceny pokoju należy doliczyć 60 zł/osoba/doba wyżywienia)

**  (wysokość ceny zależy od terminu pobytu, długości pobytu i ilości osób zakwaterowanych. Podany przedział cenowy nie dotyczy pobytu do 24h i pobytu w święta.  W okresie od 24.06 do 2.09 preferujemy pobyty w okresie rozliczeniowym tygodniowym, – piątek/piątek, niedziela/niedziela. W opcji pokoje na wyłączność – mieszkanie wakacyjne nie występuje w cenie pobytu obowiązkowe wyżywienie.)

*** (wysokość ceny zależy od terminu pobytu, długości pobytu i ilości osób zakwaterowanych. Podany przedział cenowy dotyczy wersji zakwaterowania – ” wersja śpiworowa “. Podany przedział cenowy nie dotyczy pobytu do 24h, singli i pobytu w święta.

**** (wysokość ceny zależy od terminu pobytu, długości pobytu. Podany przedział cenowy nie dotyczy pobytu do 24h i pobytu w święta. Dodatkowy koszt występujący w chatce Hanki w każdym przedziale cenowym – opłata za energię elektryczną – licznik – 1,50zł/kWh.  W okresie od 24.06 do 2.09 preferujemy pobyty w okresie rozliczeniowym tygodniowym, – piątek/piątek,  niedziela/niedziela)

***** (wysokość ceny zależy od terminu pobytu. Dodatkowe opłaty za ustawienie samochodu, motocykla, przyczepy kempingowej, kampera i przyłącza prądowego )

****** (podana cena dotyczy wykupienia wyżywienia na cały okres pobytu w gospodarstwie mini 48h. w okresie od 24.06 do 2.09 wyżywienie jest wliczone w cenę podstawową w zakwaterowaniu w pokojach gościnnych )

Opłaty w Biebrzańskim Parku Narodowym

tu wykupisz bilety do Parku – kliknij poniższy link

https://biebrza.eparki.pl/

 

Brak możliwości komentowania.