Baza noclegowa

 

pokój gościnny – 2 osobowy                                                             od 90 zł do 180zł/doba/pokój *

pokój gościnny – 3 osobowy                                                             od 135 zł do 270zł/doba/pokój *

pokój gościnny – samotnia – 3 osobowy                                         od 60 zł do 160zł/doba/pokój **

pokój gościnny – chatka Hanki –  3-4 osobowa                              od 250 zł do 320zł/doba/chatka ***

przyzagrodowe pole namiotowe                                                      15-20 zł/doba/osoba *****

pole namiotowe – namiot                                                                  od 8 zł do 30zł/doba/namiot *****

pole namiotowe – przyczepa kempingowa                                     od 10 zł do 30 zł/doba/przyczepa *****

pole namiotowe – samochód kempingowy                                    od 10 zł do 30 zł/doba/samochód *****

pole namiotowe – ustawienie motocykla, samochód, busa        od 5 zł do 25 zł/doba *****

całodzienne wyżywienie ( śniadanie i obiadokolacja )                 70 zł/doba/osoba ****

Dokładna kalkulacja konkretnego pobytu w naszym gospodarstwie agroturystycznym podaje na telefon od ręki lub na maila w ciągu 24h – do dokładnej kalkulacji proszę podać : (datę przyjazdu i wyjazdu, liczbę osób, rodzaj zakwaterowania, dodatkowych usług czy atrakcji z jakich mieli by państwo chęć skorzystać )

* (wysokość ceny zależy od terminu pobytu, długości pobytu jak również od innych usług wliczonych w cenę pobytu. Podany przedział cenowy nie dotyczy pobytu do 24h, singli i pobytu w święta.) Najkorzystniejsze przedział cenowy zaczyna się od siedmiu dób hotelowych.

    ** (wysokość ceny zależy od terminu pobytu, długości pobytu, ilości zakwaterowanych osób w pokoju jak również od innych usług wliczonych w cenę pobytu.  Najkorzystniejsze przedział cenowy zaczyna się od siedmiu dób hotelowych.
    *** (wysokość ceny zależy od terminu pobytu, długości pobytu. Podany przedział cenowy dotyczy pobytów od 7 dób w górę w sezonie niskim i sezonie wysokim. Dodatkowy koszt występujący w Chatce Hanki w każdym przedziale cenowym – opłata za energię elektryczną – licznik – 1,90zł/kWh. W okresie od 23.06 do 3.09 preferujemy pobyty w okresie rozliczeniowym tygodniowym, krótsze pobyty są możliwe. )
     **** (podana cena dotyczy wykupienia wyżywienia na cały okres pobytu w gospodarstwie mini 2 doby hotelowe – minimalna grupa żywieniowa to cztery osoby dorosłe. Cena wyżywienia może ulec zmianie jeżeli cena żywności będzie dalej rosnąć.  )

    *****  (wysokość ceny zależy od terminu pobytu, długości pobytu, ilości osób zakwaterowanych, wielkości ustawionego obiektu noclegowego jak i innych dodatków czy usług wliczonych w cenę np: przyłącze prądowe … itd. ) Dokładna kalkulacja konkretnego pobytu na polu namiotowym podaje na telefon od ręki lub na maila w ciągu 24h – do dokładnej kalkulacji proszę podać : datę przyjazdu i wyjazdu, liczbę osób, rodzaj i wielkość obiektu noclegowego, dodatkowych usług czy atrakcji z jakich mieli by państwo chęć skorzystać.

 

Brak możliwości komentowania.